TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2017

Soutěže družstev

V sezóně 2017 startovalo v oficiálních soutěžích 22 klubových družstev.

Tradičně silná byla družstva dospělých. Áčko se s přehledem udrželo v první lize. Béčko vyhrálo druhou ligu a postoupilo do první.

Sezóna 2017 byla pro TC Brno velmi úspěšná i v mládežnických kategoriích.

Áčka dorostu a staršího žactva bojovala o postup na MČR. Dorost nakonec skončil v lize druhý a starší žactvo třetí. Do kategorie mladšího žactva přichází silná generace našich odchovanců, což se projevilo již v letošní sezóně. Áčko, béčko i céčko suverénně vyhrály své soutěže. Tím vybojovali pro příští rok účast v lize, v KS1 a v KS2.

Velký úspěch zaznamenal babytenisový tým. Nejprve postoupil do krajského finále, které suverénně vyhrál a potom vybojoval 5. místo na mistrovství ČR družstev.

Dobrou sezónu za sebou mají i obě minitenisová družstva. Áčko bylo v krajském finále šesté a béčko dvanácté.

Všechna mládežnická družstva byla sestavena z hráček a hráčů, kteří trénují v TC Brno.

Přehled všech umístění

Dospělí A1. liga3. místo ve skupině
Dospělí B2. liga1. místo - POSTUP do 1. ligy
Dospělí C2. liga7. místo
Dospělí Ddivize8. místo
Dospělí EKS 41. místo
Dorost Aliga2. místo
Dorost BKS 14. místo
Dorost CKS 21. místo
Starší žactvo Aliga3. místo
Starší žactvo BKS 14. místo
Starší žactvo CKS 25. místo
Starší žactvo DKS 31. místo
Mladší žactvo AKS 11. místo - postup do 1. ligy
Mladší žactvo BKS 21. místo
Mladší žactvo CKS 33. místo
Mladší žactvo DKS 31. místo
Babytenis Aliga1. místo v krajském finále, 5. místo na mistrovství ČR
Babytenis BKS 14. místo
Babytenis CKS 16. místo
Minitenis Aliga6. místo v krajském finále
Minitenis BKS 14. místo

Prvoligové družstvo TC Brno
Prvoligové družstvo TC Brno
Nahoře zleva: Š. Šafránek (vedoucí družstva), M. Marušek, D. Skácel, D. Rola, P. Nejedlý, M. Šoukal
Dole zleva: S. Doseděl (nehrající kapitán), H. Kováčová, K. Hrabalová, M. Hlavačka, D. Šumová, G. Horáčková, P. Šafránek (prezident klubu)

Dorost A
Dorost A
Nahoře zleva: D. Podsedník, J. Skutil, Ś. Šafránek (vedoucí družstva), M. Hlavačka, L. Vaculík
Dole zleva: V. Charvátová, L. Fotrová

St. žactvo A
St. žactvo A
Nahoře zleva: M. Bubeníková, D. Hanáková, K. Kostelná
Dole zleva: J. Komrska, R. Valenta, L. Zavřel
Do družstva dále patří: F. Hübl a J. Drábek

Ml. žactvo A
Ml. žactvo A
Nahoře zleva: J. Komrska, R. Vaculík, I. Melichar, D. Šnajdr
Dole zleva: M. Ferdusová, S. Válková

Babytenis A
Babytenis A
Nahoře zleva: vedoucí družstva Š. Šafránek a P. Šafránek
Uprostřed zleva: I. Skořepová, S. Blaška, R. Zezai
Dole zleva: S. Kuchař, D. Dujka, J. Sýkora

Minitenis A+B
Minitenis A+B
Nahoře zleva: vedoucí družstev J. Jarůšková a M. Šafránková
Dole zleva: P. Sedlák, S. Šnajdrová, M. Bednaříková, G. Vurm, A. Čejková, T. Trefil, J. Vávra, M. Kovář, J. Sedlák

Soutěže jednotlivců

Celkový přehled úspěchů hráčů TC Brno

Hráčky a hráči TC Brno vybojovali na turnajích jednotlivců – 507 medailových umístění (nejvíc v historii TC)

Hráčky a hráči TC Brno vyhráli 138 turnajů (nejvíc v historii TC)

Na mezinárodních žebříčcích ATP, WTA a ITF je 7 hráčů TC Brno.
(Šafránek, Nejedlý, Šumová, Horáčková, Hrabalová, Vaculík, Hanáková)

Medailová umístění na mezinárodních turnajích ITF Futures a ATP Challenger: 26x

Tituly na mezinárodních turnajích ITF Futures: 6x dvouhra

Tituly na mezinárodních turnajích ITF Futures: 5x čtyřhra

Václav Šafránek
Václav Šafránek – odchovanec TC Brno – ATP 191 (1. 11. 2017), účastník hlavní soutěže US OPEN, čtvrtý hráč českého žebříčku mužů

Pavel Nejedlý
Pavel Nejedlý – odchovanec TC Brno – opora našeho prvoligového týmu

Sebastian Blaška
Sebastian Blaška – devátý na mistrovství ČR jednotlivců v kategorii do devíti let

Karolína Valentová
Karolína Valentová – Karolína Valentová – 6. hráčka ČR v ročníku 2007

Turnaje jednotlivců pořádané TC Brno v sezóně 2017

V sezóně 2017 pořádal TC Brno 27 (!) turnajů všech věkových a výkonnostních kategorií.
Nejvýznamnějšími byly Olympiáda dětí a mládeže a červencový mezinárodní turnaj mužů.
Dále tradiční „ačkový“ turnaj dospělých zařazený do série Optim Tour a „turnaj masters“ jihomoravského babytenisového okruhu.

OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE

Po dvanácti letech byla Olympiáda dětí a mládeže opět pořádána Jihomoravským krajem.
Organizace tenisových soutěží byla znovu svěřena TC Brno. Během celého týdne navštívily náš areál stovky sportovců a diváků. Turnaje se zúčastnila česká žákovská špička. Po sportovní i organizátorské stránce vše proběhlo na nejvyšší možné úrovni.

Olympiáda dětí a mládeže 2017 v areálu TC Brno
Olympiáda dětí a mládeže 2017 v areálu TC Brno

ITF FUTURES „BRNO OPEN 2017“ S DOTACÍ 25.000 USD

Turnaj se v našem areálu konal již potřetí. Letos se hrálo zatím o nejvyšší dotaci (25.000 USD). Vítězem se stal Argnetinec Juan Pablo Ficovich, který v semifinále porazil prvního nasazeného hráče Václava Šafránka a ve finále bývalého Daviscupového reprezentanta Jana Mertla. Čtyřhru vyhrála česká dvojice Šafránek-Mertl.

Vítězové čtyřhry: V. Šafránek – J. Mertl
Vítězové čtyřhry: V. Šafránek – J. Mertl

TURNAJ MASTERS JIHOMORAVSKÉHO OKRUHU V KATEGORII BABYTENIS

Do MASTERS se na základě výsledků z celé sezóny kvalifikovalo 10 nejlepších chlapců a 10 nejlepších dívek. Velkým úspěchem TC Brno je, že čtyři z nich byli z našeho klubu.

Turnaj masters babytenisu
Turnaj masters babytenisu – zleva: R. Zerai (7.), S. Blaška (2.), I. Skořepová (7.) a J. Sýkora (4.). (nahoře: V. Šafránek, který předával poháry)

Přehled všech medailových umístění našich hráčů na turnajích jednotlivců:

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Šumovázáří-Brnodospělí-ITF 150001
Hrabalová-(Tomanová)září-Prahadospělí-ITF 150001
Blaškazáří-TC Brnobabytenis-MASTER JTS2
Kulhánekzáří-Mokrádorost-C/52
Doseděl J.září-Mokrádorost-C/53
Kulhánek-Doseděl J.září-Mokrádorost-C/51
Fotrovázáří-Mokrádorost-C/43
Vaculík R.-(Suchánek)září-Břeclavst. žactvo-C/41
Komrska J.září-TC Brnoml. žactvo-C/51
Komrska J.-Komrska V.září-TC Brnoml. žactvo-C/42
Havránek-(Sedláček)září-TC Brnoml. žactvo-C/43
Valentovázáří-TC Brnoml. žactvo-C/43
Dvořáková T.září-TC Brnoml. žactvo-C/43
Valentová-(Urbanová)září-TC Brnoml. žactvo-C/51
Dvořáková T.-(Židelová)září-TC Brnoml. žactvo-C/53
Skořepovázáří-Rožnovbabytenis1
Kačurová-(Herdicky)září-Lanžhotml. žactvo-C/42
Doseděl J.-Tesařzáří-Mokrádospělí-C/43
Vaculík L.září-Brnodospělí-C/41
Doseděl J.září-Brnodospělí-B/83
Doseděl J.-(Daniel)září-Brnodospělí-C/43
Vaculík L.-Kulhánekzáří-Brnodospělí-C/43
Podsedník-(Podzemný)září-Přerovdospělí-B/82
Bubeníkovázáří-Mor. Třebovádorost-C/43
Bubeníková-(Miklová)září-Mor. Třebovádorost-C/43
Tomečekzáří-Staré Městodorost-C/42
Tomeček-(Hlavoň)září-Otrokovicedorost-C/42
Válkovázáří-Vysoké Mýtost. žactvo-C/41
Hanáková D.-(Šulcová)září-Ostravast. žactvo-B/81
Bubeníková-(Šmejkalová)září-Ostravast. žactvo-B/82
Hanáková D.-(Šulcová)září-Brnost. žactvo-B/82
Valentazáří-TC Brnost. žactvo-C/41
Valentovázáří-TC Brnost. žactvo-C/41
Pytelzáří-Jihlavaml. žactvo-C/43
Pytel-(Valenta)září-Jihlavaml. žactvo-C/43
Šnajdrzáří-Břeclavml. žactvo-C/42
Šnajdr-(Halamíček)září-Břeclavml. žactvo-C/41
Šnajdrzáří-Jihlavaml. žactvo-C/42
Šnajdr-(Králik)září-Jihlavaml. žactvo-C/42
Pytel-Šnajdrzáří-Brnoml. žactvo-C/43
Temenugovzáří-Brnoml. žactvo-C/43
Kačurová A.září-Brnoml. žactvo-C/43
Temenugov-Kačurovázáří-Brnoml. žactvo-C/42
Šumovázáří-Říčanydospělí-ITF 150002
Hanáková D.-(Repasi)září-BudaorsTE14 / 33
Sýkorazáří-Brnobabytenis1
Kuchařzáří-Brnobabytenis2
Zeraizáří-Brnobabytenis3
Rola-(Vala)září-TC Brnodospělí-A/122
Doseděl J.-(Daniel)září-Brnodospělí-C/43
Kováčová H.září-TC Brnodospělí-A/123
Kováčová H.-(Hejčová)září-TC Brnodospělí-A/123
Nesvadbovázáří-Brnodorost-C/41
Nesvadbová-Hanákovázáří-Brnodorost-C/41
Navrátilzáří-Mor. Třebovádorost-C/41
Tomečekzáří-Brnodorost-C/52
Ferdusová-(Sekaninová)září-Olomoucst. žactvo-C/41
Klim F.září-Lanžhotst. žactvo-C/43
Klim D.-Klim F.září-Lanžhotst. žactvo-C/41
Kubíček Sa.-Kubíček Se.září-Slavkovml. žactvo-C/43
Temenugovzáří-Slavkovml. žactvo-C/41
Temenugov-Kačurovázáří-Slavkovml. žactvo-C/41
Prokešzáří-Brnoml. žactvo-C/43
Chylíkzáří-Brnoml. žactvo-C/43
Chylík-Prokešzáří-Brnoml. žactvo-C/42
Zimanyi-(Holubová)září-Brnoml. žactvo-C/43
Sedlák J.srpen-Brnominitenis3
Zeraisrpen-Žďárbabytenis2
Blaškasrpen-Ostravababytenis1
Šnajdrsrpen-VídeňU11-Mistrovst.Vídně1
Šoukalsrpen-Pardubicedospělí-B/83
Šoukal-(Šprlák-Puk)srpen-Pardubicedospělí-B/81
Tesařsrpen-Brnodospělí-C/43
Bedáň-(Zivčák)srpen-Brnodospělí-C/43
Rola-(Vala)srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/122
Kováčová H.-(Čechová)srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/122
Šoukalsrpen-Otrokovicedospělí-B/82
Skácelsrpen-Otrokovicedospělí-B/83
Tyllich-Šoukalsrpen-Otrokovicedospělí-B/83
Fotrovásrpen-Brnodorost-C/43
Fotrová-(Hlatká)srpen-Brnodorost-C/42
Hlavačkasrpen-Kroměříždospělí-B/93
Vaculík L.-(Jančík)srpen-Kroměříždospělí-B/92
Hlavačka-(Kovařík)srpen-Kroměříždospělí-B/93
Hlavačkasrpen-Uh. Hradištědospělí-B/81
Podsedníksrpen-Uh. Hradištědospělí-B/83
Hlavačka-(Bugaj)srpen-Uh. Hradištědospělí-B/81
Podsedník-(Jančík)srpen-Uh. Hradištědospělí-B/83
Navrátilsrpen-Svitavydorost-C/43
Navrátil-(Hudetz)srpen-Svitavydorost-C/41
Hanáková D.-(Havlová)srpen-Znojmost. žactvo-B/81
Ferdusovásrpen-Brnost. žactvo-C/43
Dvořáková T.-(Hýsková)srpen-Brnost. žactvo-C/43
Tomečeksrpen-Brnodorost-C/43
Tomeček-(Hlavoň)srpen-Brnodorost-C/41
Komrska O.-(Fenyk)srpen-Brnodorost-C/43
Klim D.srpen-Bzenecst. žactvo-C/43
Valentasrpen-Brnost. žactvo-C/43
Valenta-(Veigl)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Vaculík R.-(Križan)srpen-Brnost. žactvo-C/43
Temenugovsrpen-Staré Městoml. žactvo-C/41
Temenugov-(Prici)srpen-Staré Městoml. žactvo-C/41
Šnajdrsrpen-TC Brnoml. žactvo-C/53
Šnajdr-Prokešsrpen-TC Brnoml. žactvo-C/52
Pytel-Komrska V.srpen-TC Brnoml. žactvo-C/53
Valentovásrpen-TC Brnoml. žactvo-C/43
Temenugovsrpen-TC Brnoml. žactvo-C/43
Valentová-(Jantačová)srpen-TC Brnoml. žactvo-C/41
Ferdusová-(Brožová)srpen-TC Brnoml. žactvo-C/42
Temenugov-Kačurovásrpen-TC Brnoml. žactvo-C/43
Šafránek V.srpen-Liberecmuži-ATP-Challenger3
Šumová-(Devits)srpen-Mragovodospělí-ITF 150002
Rola-(Vala)srpen-Ostravadospělí-MČR/153
Hrabalová-(Tomanová)srpen-Ostravadospělí-MČR/153
Kováčová H.-(Čechová)srpen-Ostravadospělí-MČR/153
Válkovásrpen-Břeclavml. žactvo-B/93
Válková-(Nováková)srpen-Břeclavml. žactvo-B/91
Nejedlý P.srpen-Vsetíndospělí-B/91
Rola-(Vala)srpen-Vsetíndospělí-B/82
Podsedníksrpen-Bučovicedospělí-C/43
Podsedník-(Bačo)srpen-Bučovicedospělí-C/43
Hlavačka-(Michal)srpen-Vsetíndospělí-C/43
Vaculík L.srpen-Brnodospělí-C/43
Navrátilsrpen-Lipůvkadorost-C/43
Doseděl J.srpen-Lipůvkadorost-C/43
Navrátil-Doseděl J.srpen-Lipůvkadorost-C/41
Tomeček-Komrska O.srpen-Lipůvkadorost-C/43
Kulhánek-(Bartoněk)srpen-Břeclavdorost-C/53
Tomečeksrpen-Brnodorost-C/43
Tomeček-(Hlavoň)srpen-Brnodorost-C/41
Fotrová-(Střelcová)srpen-Brnodorost-C/53
Nesvadbovásrpen-Břeclavdorost-C/43
Nesvadbová-(Směřičková)srpen-Břeclavdorost-C/42
Doseděl J.srpen-Tišnovdorost-C/42
Doseděl J.-(Daniel)srpen-Tišnovdorost-C/43
Kulháneksrpen-Brnodorost-C/52
Kulhánek-(Bartoněk)srpen-Brnodorost-C/53
Dvořáková T.srpen-Brnost. žactvo-C/43
Valentová-(Jantačová)srpen-Brnoml. žactvo-C/43
Hanáková D.srpen-Šumperkst. žactvo-B/83
Hanáková D.-(Chalupová)srpen-Šumperkst. žactvo-B/83
Vurmsrpen-TC Brnominitenis2
Blaškasrpen-TC Brnobabytenis1
Sýkorasrpen-TC Brnobabytenis2
Vurmsrpen-Pelhřimovminitenis3
Blaškasrpen-Brnobabytenis2
Zeraisrpen-Slováckobabytenis2
Šnajdrsrpen-Brnoml. žactvo-C/42
Šnajdr-(Doležal)srpen-Brnoml. žactvo-C/42
Kačurová A.srpen-Brnoml. žactvo-C/43
Šnajdrsrpen-Lanžhotml. žactvo-C/41
Šnajdr-(Poklemba)srpen-Lanžhotml. žactvo-C/41
Kovář S.srpen-Uherský Brodml. žactvo-C/41
Kovář S.-(Sedlář)srpen-Uherský Brodml. žactvo-C/43
Pytelčervenec-Slavkovml. žactvo-C/43
Pytel-Šnajdrčervenec-Slavkovml. žactvo-C/41
Václavík-Maňásekčervenec-Slavkovml. žactvo-C/43
Ferdusováčervenec-Slavkovml. žactvo-C/42
Ferdusová-(Brožová)červenec-Slavkovml. žactvo-C/41
Vurmčervenec-Humpolecminitenis3
Blaškasrpen-Hradec n.M.babytenis1
Komrska O.červenec-Brnodorost-C/42
Hanáková D.červenec-Brnodorost-C/43
Hanáková D.-(Michnová)červenec-Brnodorost-C/42
Doseděl J.-(Daniel)červenec-Brnodospělí-C/43
Šafránek V.červenec-TC Brnodospělí-ITF Futures3
Šafránek V.-(Metrl)červenec-TC Brnodospělí-ITF Futures1
Šafránek V.-(Altuna)červenec-Bastaddospělí-Challenger1
Šumováčervenec-Amstelveendospělí-ITF 150003
Kováčová H.-(Čechová)červenec-Dvůr Královédospělí-A/123
Šoukalčervenec-Otrokovicedospělí-B/82
Skácelčervenec-Otrokovicedospělí-B/83
Tyllich-Šoukalčervenec-Otrokovicedospělí-B/83
Kováčová H.červenec-Otrokovicedospělí-B/83
Hrabalová-(Tomanová)červenec-Otrokovicedospělí-B/81
Kováčová H.-(Koplová)červenec-Otrokovicedospělí-B/83
Fotrováčervenec-Hlinskodorost-C/43
Fotrová-(Pečenková)červenec-Hlinskodorost-C/41
Fotrováčervenec-Blanskodorost-C/41
Kulhánekčervenec-Hlučíndorost-C/42
Pytel-Chylíkčervenec-Brnoml. žactvo-C/43
Vaculík L.-(Kubík)červenec-Ostravadorost-A/123
Tomečekčervenec-Brnodorost-C/43
Kulhánekčervenec-Brnodorost-C/43
Kulhánek-(Daniel)červenec-Brnodorost-C/41
Bubeníkováčervenec-Brnost. žactvo-B/83
Hanáková D.-(Ivanová)červenec-Brnost. žactvo-B/81
Bubeníková-(Odehnalová)červenec-Brnost. žactvo-B/83
Valentová-(Navrátilová)červenec-Kroměřížst. žactvo-C/42
Knapkováčervenec-Chrudimst. žactvo-C/43
Klim D.červenec-Brnoml. žactvo-B/123
Temenugovčervenec-Brnoml. žactvo-C/42
Pytelčervenec-Brnoml. žactvo-C/43
Šnajdr-Prokeščervenec-Brnoml. žactvo-C/41
Pytel-Komrska V.červenec-Brnoml. žactvo-C/42
Maňásek-(Grois)červenec-Brnoml. žactvo-C/43
Kačurová A.červenec-Brnoml. žactvo-C/43
Temenugov-Kačurováčervenec-Brnoml. žactvo-C/42
Ferdusováčervenec-Zlínml. žactvo-C/41
Temenugovčervenec-Zlínml. žactvo-C/43
Ferdusová-(Čižmárová)červenec-Zlínml. žactvo-C/41
Temenugov-Kačurováčervenec-Zlínml. žactvo-C/42
Temenugovčervenec-Znojmoml. žactvo-C/42
Kačurová-Temenugovčervenec-Znojmoml. žactvo-C/41
Vallová-(Tůmová)červenec-Znojmoml. žactvo-C/42
Ferdusováčervenec-Letoviceml. žactvo-C/41
Ferdusová-(Kučerová)červenec-Letoviceml. žactvo-C/41
Hartmannováčervenec-Táborml. žactvo-C/42
Hartmannová-(Bukvaldová)červenec-Táborml. žactvo-C/41
Valentováčervenec-Tišnovml. žactvo-C/43
Valentová-Kačurováčervenec-Tišnovml. žactvo-C/42
Temenugov-Zimayičervenec-Tišnovml. žactvo-C/43
Komrska J.-(Knesl)červenec-Hradec Královéml. žactvo-B/123
Pytelčervenec-Val. Meziříčíml. žactvo-C/53
Pytel-Kovářčervenec-Val. Meziříčíml. žactvo-C/52
Komrska J.-(Frömel)červenec-Slováckoml. žactvo-B/112
Komrska V.červenec-Znojmoml. žactvo-C/43
Komrska V.-Chylíkčervenec-Znojmoml. žactvo-C/43
Blaškačervenec-Tišnovbabytenis2
Sýkoračervenec-Tišnovbabytenis3
Maňásek-(Prášek)červenec-Tišnovml. žactvo-C/42
Šnajdrčervenec-NeunkirchenU10/Sichtungsturnier1
Hrabalová-(Kladivová)červenec-Houšťkadospělí-A/121
Kováčová H.-(Janatová)červenec-Houšťkadospělí-A/123
Nejedlý P.červenec-Třinecdospělí-B/81
Skácelčervenec-Třinecdospělí-B/83
Hrabalová-(Tomanová)červenec-Třinecdospělí-B/81
Bedáň-(Hrabálek)červenec-Blanskodospělí-C/51
Hlavačkačervenec-Brnodospělí-B/82
Šoukalčervenec-Brnodospělí-B/81
Skácel-Bedáňčervenec-Brnodospělí-B/83
Blaškačervenec-Třebíčbabytenis1
Sýkoračervenec-Třebíčbabytenis3
Nesvadbová-(Chudějová)červenec-Véskadorost-B/83
Kulhánekčervenec-TC Brnodorost-C/43
Kulhánek-Doseděl J.červenec-TC Brnodorost-C/41
Valenta-(Veigl)červenec-TC Brnodorost-C/43
Bubeníkováčervenec-TC Brnodorost-C/43
Hübl-(Robiček)červenec-Brnodorost-C/42
Hlavačkačervenec-Žamberkdorost-B/81
Bubeníkováčervenec-Mor. Třebovást. žactvo-C/41
Bubeníková-(Maršálková)červenec-Mor. Třebovást. žactvo-C/41
Temenugovčervenec-Slavkovml. žactvo-C/43
Ferdusová-(Kučerová)červenec-Slavkovml. žactvo-C/41
Temenugov-(Kotzmannová)červenec-Slavkovml. žactvo-C/42
Ferdusováčervenec-Slavkovml. žactvo-C/41
Pytel-Prokeščerven-Brnoml. žactvo-C/53
Blaškačerven-Zlínbabytenis3
Hrabalová-(Tomanová)červen-Přerovdospělí-ITF 150003
Hlavačkačerven-Zlíndorost-A/123
Šnajdrčerven-Plzeňml. žactvo-C/43
Šnajdrčerven-Plzeňml. žactvo-C/41
Hlavačka-(Daniš)červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83
Hlavačkačerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83
Skácel-Bedáňčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/82
Hanáková D.-(Havlová)červen-Jihlavast. žactvo-př.JTS/83
Kovář S.červen-Brnoml. žactvo-C/42
Pytelčerven-Brnoml. žactvo-C/43
Komrska V.-Pytelčerven-Brnoml. žactvo-C/42
Dvořáková T.červen-Brnoml. žactvo-C/43
Hartmannová-Temenugovčerven-Brnoml. žactvo-C/42
Valentová-Dvořáková T.červen-Brnoml. žactvo-C/43
Horáčkovákvěten-Gyordospělí-ITF 150002
Hüblkvěten-Brnost. žactvo-C/41
Hübl-(Majer)květen-Brnost. žactvo-C/42
Melichar-(Winkler)květen-Brnost. žactvo-C/43
Sýkorakvěten-Česká Třebovábabytenis3
Zeraikvěten-Česká Třebovábabytenis2
Blaškakvěten-Olomoucbabytenis1
Hlavačkakvěten-Zlíndorost-př.JTS/93
Vaculík L.-(Stříteský)květen-Zlíndorost-př.JTS/92
Valentová-(Borovičková)květen-Třebíčml. žactvo-př.JTS/82
Komrska J.-(Frömel)květen-Brnoml. žactvo-př.JTS/123
Vaculík L.-(Horák)duben-Brnodorost-TE 161
Vallová-(Tůmová)duben-Znojmoml. žactvo-C/43
Knapkováduben-Brnost. žactvo-C/43
Knapková-(Nottoli)duben-Brnost. žactvo-C/42
Komrska V.duben-Brnoml. žactvo-MP/43
Václavík-Prokešduben-Brnoml. žactvo-MP/43
Vurmováduben-Brnoml. žactvo-MP/42
Temenugov-Zimanyiduben-Brnoml. žactvo-MP/41
Temenugovduben-Brnoml. žactvo-MP/43
Pytelduben-Brnoml. žactvo-C/53
Šnajdr-Pytelduben-Brnoml. žactvo-C/52
Valentováduben-Brnoml. žactvo-C/43
Valentová-(Borovičková)duben-Brnoml. žactvo-C/51
Temenugov-Zimanyiduben-Brnoml. žactvo-C/53
Nejedlý P.-(Negritu)duben-Antalyadospělí-Futures2
Valentaduben-TC Brnost. žactvo-C/51
Hüblduben-TC Brnost. žactvo-C/52
Zavřelduben-TC Brnost. žactvo-C/53
Zavřel-Hüblduben-TC Brnost. žactvo-C/51
Valenta-(Hrazdil)duben-TC Brnost. žactvo-C/52
Hanáková D.duben-TC Brnost. žactvo-C/53
Válková-(Bajerová)duben-TC Brnost. žactvo-C/42
Temenugovduben-Prahaml. žactvo-C/42
Zimanyiduben-Prahaml. žactvo-C/43
Temenugov-Zimanyiduben-Prahaml. žactvo-C/41
Šafránek V.duben-Sardíniedospělí-Futures1
Tomeček-(Kus)duben-Staré Městodorost-C/43
Hanáková D.duben-Jihlavast. žactvo-C/51
Klim D.-Klim F.duben-Pelhřimovst. žactvo-C/53
Valentaduben-Svitavyst. žactvo-C/63
Valenta-(Veigl)duben-Svitavyst. žactvo-C/52
Temenugovduben-Poděbradyml. žactvo-C/41
Temenugov-Zimanyiduben-Poděbradyml. žactvo-C/41
Blaškaduben-Vysoké Mýtobabytenis1
Blaškabřezen-TC Brnobabytenis1
Komrska V.-(Farkaš)březen-Poděbradyml. žactvo-C/42
Navrátilbřezen-Brnodorost-C/52
Navrátil-Kulhánekbřezen-Brnodorost-C/51
Doseděl J.-(Daniel)březen-Brnodorost-C/53
Hlavačkabřezen-Frýdlantdorost-B/83
Podsedník-(Jančík)březen-Frýdlantdorost-B/82
Hlavačka-(Marančák)březen-Frýdlantdorost-B/83
Knapkovábřezen-Staré Městost. žactvo-C/43
Knapková-(Jusková)březen-Staré Městost. žactvo-C/42
Valentabřezen-Znojmost. žactvo-C/52
Maňásek-(Grois)březen-Brnoml. žactvo-C/53
Valentová-(Borovičková)březen-Brnoml. žactvo-C/51
Dvořáková T.-(Bajerová)březen-Brnoml. žactvo-C/52
Šafránek V.březen-Antalyadospělí-Futures1
Rolabřezen-Vendrynědospělí-B/83
Rola-(Vala)březen-Vendrynědospělí-B/83
Horáčkovábřezen-Vendrynědospělí-B/82
Fotrová-Charvátovábřezen-Brnodorost-B/83
Tomečekbřezen-Olomoucdorost-C/53
Pytel-Šnajdrbřezen-Jihlavaml. žactvo-C/42
Zeraibřezen-Havl. Brodbabytenis3
Hrabalová-(Tomanová)březen-Antalyadospělí-ITF 150003
Horáčkovábřezen-Brnodospělí-B/81
Kováčová H.-(Ševčíková)březen-Brnodospělí-B/82
Doseděl J.březen-Šlapanicedorost-C/41
Kulhánekbřezen-Šlapanicedorost-C/42
Kulhánek-Doseděl J.březen-Šlapanicedorost-C/41
Komrska O.-Zavřelbřezen-Šlapanicedorost-C/42
Knapkovábřezen-Poličkast. žactvo-C/42
Válkovábřezen-Opavaml. žákyně-B/102
Válková-(Slováková)březen-Opavaml. žákyně-B/103
Fotrová-Charvátovábřezen-Břeclavdorost-C/41
Charvátovábřezen-Břeclavdorost-C/41
Kulhánekbřezen-TC Brnodorost-C/52
Komrska O.březen-TC Brnodorost-C/53
Tomečekbřezen-TC Brnodorost-C/53
Doseděl J.-Tomečekbřezen-TC Brnodorost-C/51
Navrátil-Kulhánekbřezen-TC Brnodorost-C/52
Hanáková D.-(Zdražilová)březen-TC Brnodorost-C/53
Valentabřezen-Havl. Brodst. žactvo-C/53
Komrska V.březen-Šlapaniceml. žactvo-C/53
Valentovábřezen-Šlapaniceml. žactvo-C/52
Dvořáková T.březen-Šlapaniceml. žactvo-C/53
Valentová-(Židelová)březen-Šlapaniceml. žactvo-C/52
Dvořáková T.-(Dvořáková N.)březen-Šlapaniceml. žactvo-C/53
Zeraibřezen-Znojmobabytenis1
Blaškabřezen-Brnobabytenis1
Sýkorabřezen-Brnobabytenis2
Zeraibřezen-Brnobabytenis3
Tomečekúnor-Brnodorost-C/53
Kulhánek-(Bartoněk)únor-Brnodorost-C/51
Hübl-(Baný)únor-Brnodorost-C/53
Hanáková D.únor-Zlínst. žactvo-C/52
Hanáková D.-(Chudějová)únor-Zlínst. žactvo-C/52
Temenugovúnor-Brnoml. žactvo-C/43
Temenugov-(Jantačová)únor-Brnoml. žactvo-C/42
Hartmannová-(Brožová)únor-Brnoml. žactvo-C/43
Šnajdrúnor-Znojmoml. žactvo-C/52
Šnajdr-(Poklemba)únor-Znojmoml. žactvo-C/53
Komrska V.-(Vídeňský)únor-Znojmoml. žactvo-C/53
Valentováúnor-Znojmoml. žactvo-C/43
Valentová-(Machačová)únor-Znojmoml. žactvo-C/41
Blaškaúnor-Tišnovbabytenis2
Podsedníkúnor-Tišnovdorost-B/83
Vaculík L.-(Stříteský)únor-Tišnovdorost-B/82
Podsedník-(Vágner)únor-Tišnovdorost-B/83
Tomeček-(Ryšánek)únor-Brnodorost-C/43
Nesvadbováúnor-Brnodorost-C/43
Fotrová-(Sedláčková)únor-Brnodorost-C/42
Nesvadbová-(Pacejková)únor-Brnodorost-C/43
Hanáková D.-(Tomajková)únor-Šlapanicest. žactvo-B/82
Klim D.-Klim F.únor-Olomoucst. žactvo-C/43
Hartmannová-(Bukvaldová)únor-Brnoml. žactvo-C/41
Dvořáková T.-(Kuchařová)únor-Břeclavml. žactvo-C/53
Válkováúnor-Rožnovml. žactvo-B/102
Válková-(Davidová)únor-Rožnovml. žactvo-B/102
Vaculík L.-(Stříteský)únor-Jihlavadorost-B/103
Knapková-(Machová)únor-Tišnovml. žactvo-C/42
Hüblúnor-Tišnovst. žactvo-C/43
Vaculík L.-(Križan)únor-Tišnovst. žactvo-C/42
Temenugov-Zimanyiováúnor-Jihlavaml. žactvo-C/43
Ferdusováúnor-Olomoucml. žactvo-C/41
Ferdusová-(Vyroubalová)únor-Olomoucml. žactvo-C/41
Válkováúnor-Poličkaml. žactvo-B/102
Svobodováúnor-Poličkaml. žactvo-B/93
Blaškaúnor-Brnobabytenis2
Kováčová H.-(Züglerová)únor-Milovicedospělí-A/123
Vaculík L.-(Stříteský)únor-Pardubicedorost-B/83
Valentaúnor-Šlapanicest. žactvo-C/42
Valenta-Vaculík R.únor-Šlapaniceml. žactvo-C/42
Pytelúnor-Hlinskoml. žactvo-C/53
Maňásek-(Grois)únor-Brnoml. žactvo-C/43
Šnajdr-(Kosík)únor-Brnoml. žactvo-C/43
Valentováúnor-Brnoml. žactvo-C/63
Valentová-Temenugovúnor-Brnoml. žactvo-C/62
Šafránek V.leden-Aktobedospělí-Futures1
Rola-(Vala)leden-Liberecdospělí-A/122
Zavřelleden-Staré Městost. žactvo-př.JTS/82
Vurmováleden-TC Brnoml. žactvo-C/52
Vurmová-(Zástěrová)leden-TC Brnoml. žactvo-C/53
Šnajdrleden-Strážniceml. žactvo-C/43
Vurmleden-TC Brnominitenis3
Skořepováleden-Brnobabytenis3
Blaškaleden-Brnobabytenis1
Šumováleden-Brnodospělí-B/81
Kováčová H.leden-Brnodospělí-B/82
Koudelkováleden-Brnodospělí-B/83
Koudelková-Kováčová H.leden-Brnodospělí-B/81
Šoukal-(Filo)leden-Šlapanicedospělí-B/81
Rola-(Vala)leden-Šlapanicedospělí-B/82
Navrátilleden-TC Brnodorost-C/52
Kulhánekleden-TC Brnodorost-C/53
Doseděl-(Doušek)leden-TC Brnodorost-C/52
Kulhánek-Navrátilleden-TC Brnodorost-C/53
Fotrová-Charvátováleden-TC Brnodorost-C/41
Valentováleden-Jihlavaml. žactvo-C/43
Hartmannováleden-Brnoml. žactvo-D/21
Temenugovleden-Brnoml. žactvo-D/23
Hartmannová-(Bukvaldová)leden-Brnoml. žactvo-D/21
Temenugov-Zimanyiováleden-Brnoml. žactvo-D/23
Chylíkleden-Brnoml. žactvo-D/23
Dočekal-(Mazal)leden-Brnoml. žactvo-D/22
Sýkoraleden-Znojmobabytenis2
Dujkaleden-Znojmobabytenis3
Vurmleden-Znojmominitenis3
Kováčová H.leden-Liberecdorost-A/122
Koudelkováleden-Pelhřimovdospělí-B/83
Rolaleden-Na Dolinědospělí-C/71
Hanáková D.leden-TC Brnost. žactvo-C/52
Hanáková D.-(Tomajková)leden-TC Brnost. žactvo-C/51
Prokešleden-Brnoml. žactvo-D/23
Chylík-Prokešleden-Brnoml. žactvo-D/22
Temenugovleden-Brnoml. žactvo-D/22
Blaškaleden-Brnobabytenis1
Dujkaleden-Svitavybabytenis1.
Kulhánek-Navrátilleden-Znojmodorost-C/51
Nesvadbováleden-Znojmodorost-C/41
Nesvadbová-(Wirglerová)leden-Znojmodorost-C/41
Válkováleden-Choceňst. žactvo-C/43
Válková-(Kotvová)leden-Choceňst. žactvo-C/41
Klim D.-Klim F.leden-Prahast. žactvo-C/43
Hanáková D.leden-Brnost. žactvo-C/42
Hanáková D.-(Kostelná)leden-Brnost. žactvo-C/41
Hübl-(Valenta)leden-Brnost. žactvo-C/53
Vallová-(Tůmová)leden-Prahaml. žactvo-C/43
Vaculík L.prosinec-Staré Městodorost-C/62
Vaculík L.-(Najman)prosinec-Staré Městodorost-C/51
Hanáková-(Havlová)prosinec-Havl. Brodst. žactvo-B/82
Vaculík R.prosinec-Stráníst. žactvo-C/43
Šnajdrprosinec-Brnoml. žactvo-D/23
Šnajdr-Komrska V.prosinec-Brnoml. žactvo-D/21
Hartmannováprosinec-Brnoml. žactvo-D/21
Hartmannová-(Čižmárová)prosinec-Brnoml. žactvo-D/21
Temenugov-Zimanyiováprosinec-Brnoml. žactvo-D/22
Zeraiprosinec-Spytihněvbabytenis2
Blaškaprosinec-Spytihněvbabytenis3
Šnajdr D.prosinec-Neunkirchenml.ž./babytenis2
Rola-(Bartoň)prosinec-TC Brnodospělí-př. JTS/81
Skácel-Šoukalprosinec-TC Brnodospělí-př. JTS/82
Kulhánekprosinec-Brnodorost-C/53
Navrátil-Kulhánekprosinec-Brnodorost-C/52
Vaculík L.prosinec-Havířovdorost-B/83
Vaculík L.-(Svrčina)prosinec-Havířovdorost-B/81
Podsedník-(Holiš)prosinec-Havířovdorost-B/83
Dvořáková T.prosinec-Brnoml. žactvo-C/52
Dvořáková T.-(Židelová)prosinec-Brnoml. žactvo-C/52
Maňásekprosinec-Brnoml.ž.-př.JTS(2007)/23
Maňásek-(Grois)prosinec-Brnoml.ž.-př.JTS(2007)/21
Vaculík L.-(Křipský)prosinec-Benátky n. J.dorost-A/123
Hanáková D.prosinec-Zlínst. žactvo-C/51
Hanáková D.-(Kostelná)prosinec-Zlínst. žactvo-C/51
Hüblprosinec-Znojmoml. žactvo-C/52
Knapková-(Slováčková)prosinec-Znojmost. žactvo-C/53
Válkováprosinec-Pardubiceml. žactvo-př./62
Válková-(Ježková)prosinec-Pardubiceml. žactvo-př./51
Vallová-(Tůmová)prosinec-Poděbradyml. žactvo-C/42
Šnajdrprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/21
Maňásekprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/22
Kovář S.prosinec-TC Brnoml. žactvo-D/23
Kovář S.-Šnajdrprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/21
Chylík-Havránekprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/22
Prokeš-Komrska V.prosinec-TC Brnoml. žactvo-D/23
Kubíček Se.-Kubíček Sa.prosinec-TC Brnoml. žactvo-D/23
Hartmannováprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/21
Hartmannová-(Sittová)prosinec-TC Brnoml. žactvo-D/21
Blaškaprosinec-Havl. Brodbabytenis1
Zeraiprosinec-Havl. Brodbabytenis3
Vurmprosinec-Poličkaminitenis1
Vurmlistopad-Znojmominitenis2
Zerailistopad-Znojmobabytenis2
Hrabalová-(Tomanová)listopad-Milovicedospělí-MČR/152
Hlavačkalistopad-Tišnovdospělí-C/43
Kováčová H.listopad-Tišnovdospělí-přebor JTS/81
Nejedly P.listopad-Balatonboglardospělí-ITF Futures3
Nejedly P.-(Kolář)listopad-Balatonboglardospělí-ITF Futures2
Šafránek V.listopad-Herakliondospělí-ITF Futures3
Šafránek V.listopad-Herakliondospělí-ITF Futures1
Šafránek V.listopad-Herakliondospělí-ITF Futures3
Šafránek V.-(Kellovský)listopad-Herakliondospělí-ITF Futures2
Šafránek V.listopad-Herakliondospělí-ITF Futures1
Šafránek V.-(Kellovský)listopad-Herakliondospělí-ITF Futures3
Copyright © 2002–2018 TC Brno | Poslední aktualizace: 12.12.2018