TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2019 - jednotlivci

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Šafránek V.duben-Antalyadospělí-ITF150001.
Horáčkováduben-Tabarkadospělí-ITF150003.
Pytelduben-Břeclavst. žactvo-C/42.
Temenugovduben-Břeclavst. žactvo-C/41.
Skořepová-(Žáčková)duben-Brnoml. žactvo-C/42.
Navrátilduben-TC Brnodorost-C/62.
Komrska O.duben-TC Brnodorost-C/63.
Kulhánekduben-TC Brnodorost-C/63.
Bartoněk-Navrátilduben-TC Brnodorost-C/62.
Nesvadbováduben-TC Brnodorost-C/41.
Temenugovduben-TC Brnodorost-C/43.
Bubeníkováduben-TC Brnodorost-C/43.
Hanáková-Nesvadbováduben-TC Brnodorost-C/41.
Šnajdrduben-OberpullendorfU121.
Hanáková-(Heřmanová)březen-Znojmodorost-B/83.
Skořepovábřezen-Staré Městoml. žactvo-C/43.
Skořepová-Strykovábřezen-Staré Městoml. žactvo-C/43.
Pytelbřezen-Třebíčst. žactvo-C/52.
Valentovábřezen-Třebíčst. žactvo-C/42.
Valentová-(Židelová)březen-Třebíčst. žactvo-C/41.
Bartoněk-Navrátilduben-Tišnovdorost-B/82.
Šafránek V.-(Kopřiva)březen-Tabarkadospělí-ITF150003.
Jastrábekbřezen-Znojmobabytenis1.
Sypko T.březen-Olomoucminitenis2.
Hrabalová-(Pektorová)březen-Karlovy Varydospělí-A/123.
Kelnarbřezen-Tišnovdospělí-C/42.
Kelnar-Ježbřezen-Tišnovdospělí-C/41.
Pobořil-(Buffa)březen-Přerovdospělí-B/82.
Hrabalovábřezen-Přerovdospělí-B/81.
Hrabalová-(Pektorová)březen-Přerovdospělí-B/81.
Doseděl J.-(Paleček)březen-Staré Městodospělí-B/83.
Komrska O.-Komrska J.březen-Šlapanicedorost-C/42.
Navrátilbřezen-Zlíndorost-C/41.
Valentabřezen-Zlíndorost-C/43.
Navrátil-Hlavoňbřezen-Zlíndorost-C/41.
Valenta-Hüblbřezen-Zlíndorost-C/42.
Komrska O.březen-Brnodorost-C/51.
Komrska O.-(Melichar)březen-Brnodorost-C/51.
Klim D.-(Vidlář)březen-Brnodorost-C/53.
Mikulcovábřezen-Brnodorost-C/52.
Hanáková-Nesvadbovábřezen-Brnodorost-C/41.
Mikulcová-(Slivková)březen-Brnodorost-C/42.
Dvořáková-(Borovičková)březen-TC Brnost. žactvo-C/43.
Temenugov-(Apostolova)březen-Trojanovicest. žactvo-B/83.
Melicharbřezen-Brnost. žactvo-C/41.
Šnajdrbřezen-Brnost. žactvo-C/42.
Kuchařbřezen-Brnost. žactvo-C/43.
Melichar-(Maňásek)březen-Brnost. žactvo-C/41.
Šnajdr-(Krňávek)březen-Brnost. žactvo-C/42.
Hubáčkovábřezen-Brnoml. žactvo-C/42.
Hubáčková-(Schneiderová)březen-Brnoml. žactvo-C/41.
Šnajdr-(Neubauer)březen-VídeňÖTV/U123.
Valentová-(Veselá)březen-Břeclavml. žactvo-B/102.
Sýkorabřezen-TC Brnoml. žactvo-C/71.
Dujkabřezen-TC Brnoml. žactvo-C/72.
Komrska V.březen-TC Brnoml. žactvo-C/73.
Komrska V.-Zeraibřezen-TC Brnoml. žactvo-C/61.
Dočekal-Rundervoortbřezen-TC Brnoml. žactvo-C/63.
Skořepová-(Nerudová)březen-TC Brnoml. žactvo-C/43.
Dočekal-Rundervoortbřezen-Brnoml. žactvo-C/43.
Šnajdrbřezen-Třebíčml. žactvo-B/123.
Sýkora-(Grois)březen-Třebíčml. žactvo-B/123.
Šnajdr-Blaškabřezen-Třebíčml. žactvo-B/123.
Dočekalbřezen-Poličkaml. žactvo-C/43.
Dočekal-(Salivar)březen-Poličkaml. žactvo-C/43.
Sypko T.březen-Svitavyminitenis2.
Jastrábekbřezen-TC Brnobabytenis1.
Vurmbřezen-TC Brnobabytenis3.
Komrska O.březen-TC Brnodospělí-C/63.
Kelnar-Ježbřezen-TC Brnodospělí-C/63.
Nesvadbovábřezen-TC Brnodospělí-C/42.
Nesvadbová-Mikulcovábřezen-TC Brnodospělí-C/42.
Hanákovábřezen-Přerovdorost-C/43.
Ferdusovábřezen-Havl. Brodst. žactvo-C/51.
Temenugovbřezen-Havl. Brodst. žactvo-C/52.
Skořepová-(Dostálová)březen-Znojmoml. žactvo-C/41.
Zimanyi-(Chytilová)březen-Opavaml. žactvo-B/2.
Kubíček Sa.březen-Brnoml. žactvo-D/21.
Kubíček Se.březen-Brnoml. žactvo-D/23.
Kocúnor-Svitavybabytenis2.
Šprlák-Puk-Vrbaúnor-Brnodospělí-C/61.
Kelnar-(Paleček)únor-Žamberkdospělí-B/83.
Komrska O.únor-Poličkadorost-C/52.
Komrska O.-(Chmelík)únor-Poličkadorost-C/51.
Kulhánek-(Vaculík)únor-Staré Městodorost-B/83.
Komrska O.-(Daniel)únor-Staré Městodorost-B/83.
Temenugovúnor-Tišnovst. žactvo-C/51.
Temenugov-Dvořákováúnor-Tišnovst. žactvo-C/42.
Ferdusová-Temenugovúnor-Šlapanicest. žactvo-B/83.
Pytel-Melicharúnor-Tišnovst. žactvo-C/43.
Ferdusováúnor-Havl. Brodst. žactvo-C/42.
Ferdusová-(Pejčevová)únor-Havl. Brodst. žactvo-C/51.
Zerai-(Kněžínek)únor-Brnoml. žactvo-C/63.
Hubáčkováúnor-Brnoml. žactvo-C/41.
Hubáčková-(Skoupá)únor-Brnoml. žactvo-C/42.
Sýkora-(Svoboda)únor-Poděbradyml. žactvo-B/103.
Vurmúnor-Tišnovbabytenis1.
Sypkoúnor-Tišnovminitenis3.
Kulhánek-(Ventrča)únor-Třebíčdorost-př.JTS/83.
Kulhánek-(Vaculík)únor-Brnodorost-C/61.
Komrska O.-(Hlavoň)únor-Brnodorost-C/63.
Pytelúnor-TC Brnost. žactvo-C/43.
Pytel-Zeraiúnor-TC Brnost. žactvo-C/43.
Temenugovúnor-TC Brnost. žactvo-C/51.
Dvořákováúnor-TC Brnost. žactvo-C/53.
Zimanyi-(Prici)únor-TC Brnost. žactvo-C/42.
Dvořáková-(Šindelková)únor-TC Brnost. žactvo-C/43.
Pytel-Zeraiúnor-Třebíčst. žactvo-C/42.
Jastrábekúnor-Znojmobabytenis1.
Šnajdrúnor-Šlapanicest. žactvo-C/42.
Šnajdr-(Krňávek)únor-Šlapanicest. žactvo-C/41.
Strykováúnor-Šlapaniceml. žactvo-C/42.
Strykova-(Peková)únor-Šlapaniceml. žactvo-C/42.
Sýkora-(Košárko)únor-Plzeňml. žactvo-B/113.
Šnajdrúnor-Hradec Královéml. žactvo-B/113.
Šnajdr-(Valenta)únor-Hradec Královéml. žactvo-B/113.
Komrska V.-(Krejčí)únor-Hradec Královéml. žactvo-B/113.
Dujkaleden-Tišnovml. žactvo-C/63.
Hubáčkoválistopad-Tišnovml. žactvo-C/42.
Hubáčková-Strykoválistopad-Tišnovml. žactvo-C/43.
Šnajdrleden-PergÖTV/U121.
Šnajdrleden-KaiserebersdorfÖTV/U121.
Šumováleden-Třebíčdospělí-B/81.
Kováčová-(Pektorová)leden-Třebíčdospělí-B/82.
Kulhánek-(Vaculík)leden-Brnodospělí-C/51.
Doseděl J.-(Stříteský)leden-Brnodospělí-C/53.
Kelnar-(Jordanov)leden-Třebíčdospělí-B/83.
Nesvadbováleden-Znojmodorost-C/43.
Nesvadbová-(Kuncková)leden-Znojmodorost-C/42.
Komrska O.leden-Jihlavadorost-C/63.
Temenugov-(Matelová)leden-Brnost. žactvo-C/52.
Hubáčkováleden-Zlínml. žactvo-C/43.
Hubáčková-Strykováleden-Zlínml. žactvo-C/41.
Hubáčková-Strykováleden-Brnoml. žactvo-C/53.
Kubíček Sa.leden-Brnoml. žactvo-D/22.
Kubíček-Kubíčekleden-Brnoml. žactvo-D/22.
Zeraileden-Staré Městoml. žactvo-C/63.
Šnajdr-(Rosenkranz-Konig)leden-NeudörfÖTV/U121.
Jastrábekleden-Brnobabytenis1.
Čejkováleden-Brnobabytenis3.
Komrska O.leden-Znojmodorost-C/41.
Komrska O.-(Schneebaum)leden-Znojmodorost-C/41.
Komrska O.leden-Havl. Broddospělí-C/53.
Komrska O.-(Palán)leden-Havl. Broddorost-C/42.
Zimanyi-(Svítilová)leden-Prahast. žactvo-C/41.
Zimanyileden-Prahast. žactvo-C/42.
Temenugovleden-Zlínst. žactvo-C/63.
Valentováleden-Přerovst. žactvo-C/52.
Temenugovleden-Zlínst. žactvo-C/62.
Temenugov-(Skybová)leden-Zlínst. žactvo-C/63.
Komrska J.leden-Jihlavast. žactvo-C/43.
Pytel-Zeraileden-Brnost. žactvo-C/41.
Komrska J.leden-Poděbradyst. žactvo-C/41.
Skořepová-(Dřevojanová)leden-TC Brnoml. žactvo-C/53.
Dujkaleden-Jihlavaml. žactvo-C/52.
Hubáčková-Strykováleden-Táborml. žactvo-C/42.
Blaška-(Majc)leden-TC Brnoml.ž.-př. JTS/122.
Zimanyileden-Brnoml.ž.-př. JTS/92.
Zimanyi-(Zourková)leden-Brnoml.ž.-př. JTS/83.
Hrabalová-(Krejsová)prosinec-Jablonecdospělí-ITF150003.
Kocprosinec-Prahastřední kurt2.
Jastrábekprosinec-TC Brnostřední kurt1.
Vurmprosinec-TC Brnostřední kurt2.
Kocprosinec-TC Brnostřední kurt3.
Bučkoprosinec-Tišnovminitenis1.
Vurmprosinec-Tišnovbabytenis1.
Kocprosinec-Tišnovbabytenis3.
Jastrábekprosinec-Brnobabytenis1.
Šprlák-Pukprosinec-Brnodospělí-C/62.
Šprlák-Puk-Šoukalprosinec-Brnodospělí-C/52.
Doseděl J.-(Duben)prosinec-St. Městodospělí-př.JTS/83.
Hanákováprosinec-St. Městodorost-C/41.
Komrska O.-(Hlavoň)prosinec-St. Městodorost-C/63.
Komrska O.prosinec-TC Brnodorost-C/63.
Mikulcová-(Pacejková)prosinec-TC Brnodorost-C/43.
Zimanyiprosinec-Řevnicest. žactvo-C/42.
Zimanyi-(Lakomá)prosinec-Řevnicest. žactvo-C/41.
Temenugov-(Ticháčková)prosinec-Hradec Královést. žactvo-C/51.
Valentováprosinec-Táborst. žactvo-C/42.
Valentová-Zimanyiprosinec-Táborst. žactvo-C/41.
Temenugovprosinec-Rožnovst. žactvo-C/41.
Temenugov-(Kotzmannová)prosinec-Rožnovst. žactvo-C/43.
Valentová-(Židelová)prosinec-Brnost. žactvo-B/83.
Temenugovprosinec-Zábřehst. žactvo-C/62.
Zimanyi-(Svítilová)prosinec-Prahast. žactvo-C/41.
Komrska J.prosinec-Hradec Královést. žactvo-C/51.
Melichar-(Vidlář)prosinec-Brnost. žactvo-C/51.
Skořepová-(Jirousková)prosinec-Prahaml. žactvo-C/43.
Zimanyi-(Svítilová)prosinec-Zlínml. žactvo-B/113.
Skořepováprosinec-Brnoml.ž.-př.JTS(2009)/21.
Skořepová-(Dřevojanová)prosinec-Brnoml.ž.-př.JTS(2009)/21.
Hubáčkováprosinec-Znojmoml. žactvo-C/42.
Strykováprosinec-Znojmoml. žactvo-C/43.
Hubáčková-Strykováprosinec-Znojmoml. žactvo-C/42.
Hubáčkováprosinec-Svitavyml. žactvo-C/53.
Hubáčková-Strykováprosinec-Svitavyml. žactvo-C/63.
Skořepová-(Mrázová)prosinec-Jihlavaml. žactvo-C/43.
Sýkoraprosinec-Prahaml. žactvo-C/72.
Sýkora-(Licek)prosinec-Prahaml. žactvo-C/62.
Šnajdrprosinec-Znojmoml. žactvo-B/103.
Šnajdr-Blaškaprosinec-Znojmoml. žactvo-B/82.
Zeraiprosinec-Havl. Brodml. žactvo-C/62.
Zerai-(Kilian)prosinec-Havl. Brodml. žactvo-C/62.
Dujkaprosinec-Brnoml.ž.-př.JTS(2009)/22.
Dujka-(Wirgler)prosinec-Brnoml.ž.-př.JTS(2009)/21.
Zerai-(Kilian)prosinec-Zlínml. žactvo-C/73.
Dujkaprosinec-Znojmoml. žactvo-C/52.
Dujka-(Wirgler)prosinec-Znojmoml. žactvo-C/41.
Skořepoválistopad-Rožnovml.žactvo - 20091.
Šumoválistopad-Tišnovdospělí-př.JTS/82.
Pobořillistopad-Tišnovdospělí-C/52.
Pobořil-(Buffa)listopad-Tišnovdospělí-C/51.
Hrabalová-(Njiric)říjen-Monastirdospělí-ITF150001.
Hrabalová-(Tomanová)říjen-Monastirdospělí-ITF150003.
Copyright © 2002–2019 TC Brno | Poslední aktualizace: 22.04.2019